Projekt akwarium na zamówienie

2

Jeżeli pragniesz, aby w Twoim domu lub w firmie zagościła natura, skontaktuj się z nami. Duże doświadczenie uzyskane poprzez wieloletnią przygodę z akwarystyką, pozwala na tworzenie niepowtarzalnych podwodnych krajobrazów.

Oferujemy Państwu profesjonalne projektowanie akwarium na zamówienie. Nasze prace niejednokrotnie zostały docenione na arenie międzynarodowej, zajmując czołowe lokaty na prestiżowych, światowych konkursach . Stawiamy na nowoczesny design, przy jednoczesnym zachowaniu klimatu, naturalnego, podwodnego świata.

 

Profesjonalne uruchomienie zbiornika roślinnego składa się z kilku faz:

1. Projekt akwarium

Projekt akwarium jest zawsze dostosowany indywidualnie do potrzeb klienta. Zawsze proponujemy kilka różnych kompozycji do wyboru. Podobnie jest w przypadku osprzętu akwarium. Staramy się aby zestaw w pełni zaspokoił oczekiwania estetyczne i praktyczne.

2. Kompletowanie i dostarczenie potrzebnego osprzętu

Dostarczamy wszystkie potrzebne elementy, takie jak akwarium, szafka, oświetlenie, filtr, podłoże, kamienie, korzenie i inne.

3. Montaż i tworzenie kompozycji

Ustawiamy zestaw akwarystyczny w docelowym miejscu,  montujemy wszelkie niezbędne elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ekosystemu w akwarium.  Następnie tworzymy aranżację w zbiorniku. Do tego używamy korzeni, kamieni i roślin akwariowych.  Na końcu zalewamy zbiornik oraz podajemy niezbędne odżywki.

4. Opieka nad zbiornikiem – serwis

W pełni dojrzałe i dobrze funkcjonujące akwarium wymaga również opieki, która obejmuje nawożenie, przycinanie roślin, podmianę wody, konserwację osprzętu technicznego.

 

 180cm_08

20140110-IMG_0266a

Wszystkie nasze projekty i realizacje można obejrzeć w:

galeria

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

tags: projektowanie i zakładanie akwariów; projektowanie i zakładanie akwarium na zamówienie;  serwis akwarium; aranżacja na zamówienie; akwarium na zamówienie; nature aquarium; aqua design;  aquadesign; projekt i aranżacja akwarium; aquascaper; aqua scaper; aquascaping; urządzanie akwariów; aranżowanie akwarium; usługa; usługi akwarystyczne; akwariowe; rośliny; wykonanie akwarium; wykonam akwarium; zakładanie akwariów; założenie akwarium; wystartowanie akwarium; uruchomienie akwarium; zaprojektowanie akwarium; opieka nad akwarium; Polska; Warszawa; Łódź; Kraków; Wrocław; Szczecin; Poznań; Katowice; Kielce; Zielona Góra; Rzeszów; Lublin; Szczecin; Gdańsk; Olsztyn; Opole; Białystok; Bydgoszcz